Tom Cruise: Serbt i vrava si mizat

Shko posht

Super Tom Cruise: Serbt i vrava si mizat

Mesazh nga Zyma prej Wed Dec 21, 2011 4:42 pm

Duket se Hollywoodi e ka t qart kush jan personazhet negative t Ballkanit. Pjesa m e re e Mission Impossible 4 ( The Ghost Protocol) flet pr vrasjen e pjestarve t Ushtris serbe, q ka udhhequr shum luftra n kt rajon.

Tom Cruise n rolin e agjentit Ethan Hunt n fund t filmit tregon sesi ka vrar 6 serb prnjher. I vrava si mizat. Dy copa me nj goditje, thot Cruise n rolin e Ethan. Personazhi i vrau serbt n prpjekje pr t inskenuar vdekjen e gruas s tij.

Cruise luan rolin e agjentit q drgohet nga SHBA-ja pr t hyr n arkivin sekret shtetror t Rusis. Filmi sapo ka dhn premiern dhe sht mirpritur kudo n botpos n Serbi, natyrisht.


_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
avatar
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 34
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 25/06/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Tom Cruise: Serbt i vrava si mizat

Mesazh nga GentleMan prej Wed Dec 21, 2011 6:34 pm

para 1 dite e pash kete filem shum i fort e kish ba shum fort..
kunder disa rusve ne rusi duke e shpetuar shtetin e amerikes me nje antom-bombe shum tfort :)

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e antarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi