Mes vipave q vishen m keq edhe Bleona Qereti

Shko posht

Super Mes vipave q vishen m keq edhe Bleona Qereti

Mesazh nga Nora prej Thu Dec 22, 2011 9:08 amKngtarja shqiptare renditet n listn e artisteve t veshura me keq pr vitin 2011. Nj lajm gati dshprues pr artisten shqiptare e cila po krkon suksesin dhe famn n Amerik, aty ku t gjith yjet e muziks mendojn se do ti ndrij ylli i fatit, raporton "shqiptarja.com".

Por nse pranon kto kushte, duhet t pranosh edhe klasifikimet. Nj revist amerikane ka publikuar nj klasifikim pr artistet e veshura me keq gjat vitit 2011, mes t cilave nuk mungon as Bleona Qereti.

Por sht lehtsues fakti se krah saj renditen emra t njohur t artit mes t cilave Keltie Colleen, Christina Aguilera, Cheryl Hines, Phoebe Price, Mary J. Blige apo Kelly Clarkson

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi