Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mes vipave që vishen më keq edhe Bleona Qereti

Shko poshtë

Mes vipave që vishen më keq edhe Bleona Qereti Empty Mes vipave që vishen më keq edhe Bleona Qereti

Mesazh nga Nora Thu Dec 22, 2011 9:08 am

Mes vipave që vishen më keq edhe Bleona Qereti Bleona+Qereti+ejFMQunBBt2m

Këngëtarja shqiptare renditet në listën e artisteve të veshura me keq për vitin 2011. Një lajm gati dëshpërues për artisten shqiptare e cila po kërkon suksesin dhe famën në Amerikë, aty ku të gjithë yjet e muzikës mendojnë se do t’i ndrijë ylli i fatit, raporton "shqiptarja.com".

Por nëse pranon këto kushte, duhet të pranosh edhe klasifikimet. Një revistë amerikane ka publikuar një klasifikim për artistet e veshura me keq gjatë vitit 2011, mes të cilave nuk mungon as Bleona Qereti.

Por është lehtësues fakti se krah saj renditen emra të njohur të artit mes të cilave Keltie Colleen, Christina Aguilera, Cheryl Hines, Phoebe Price, Mary J. Blige apo Kelly Clarkson
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Mes vipave që vishen më keq edhe Bleona Qereti Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mes vipave që vishen më keq edhe Bleona Qereti Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi