Majca me dy fytyra

Shko posht

Super Majca me dy fytyra

Mesazh nga Daffina prej Thu Dec 22, 2011 12:58 pm

T gjith e din shum mir q macet kan nnt jet. Por kjo mace sht shum e veant pasi ka dy fytyra. Frankenlouie, e cila jeton me pronaren e saj n Massachusetts ka deformim gjenetik.

Kjo gjendje e cila quhet Janus normalisht shkakton shkurtimin e jets tek macet brenda pak ditve.

Por kjo mace e pazakont e ka kaluar kt duke jetuar shum gjat. Macja tani sht 12 vje dhe pr kt emir i saj pritet t shnohet n librin Guinness.
Majca me dy fytyra  Image.aspx?img=macja2

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Majca me dy fytyra  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Majca me dy fytyra  Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi