Beatrix krkon princin e kaltr

Shko posht

Super Beatrix krkon princin e kaltr

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 23, 2011 10:01 amKngtarja e re dhe shum e talentuar Beatrix Ramosaj ka fituar mimin pr fustanin m t bukur n nj ballo t organizuar n Tiran.
Me shum emocione kngtarja ka treguar se n ballo do t dshironte t gjente edhe princin e saj t cilin e pret, por nuk ka mundur. Beatrix Ramosaj sht br shum e njohur koht e fundit pas pjesmarrjes n disa evente artistike si dhe videoklipe.
Ajo gjithashtu sht duke prgaditur nj kng t re n studion e Big Basta q pritet t jet nj mega hit vitin e ardhshm.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi