E varrosur e gjall nga i fejuari, shpton

Shko posht

Super E varrosur e gjall nga i fejuari, shpton

Mesazh nga Daffina prej Fri Dec 23, 2011 2:10 pm

27 vje ajo, 25 ai, t dy polak me origjin dhe me nj fmij vetm tre vje bashk. Nj ift i lumtur, t paktn n dukje. T paktn deri kur atij nuk i ka lindur ideja t vriste partneren, nnn e t birit, n nj mnyr t tmerrshme.

Marcin Kasprzak ka goditur dhe imobilizuar Michelina Lewandowska me nj pistolet elektrike taser. Me ndihmn e nj miku ka lidhur t fejuarn, e ka mbyllur n nj kuti kartoni dhe e ka groposur ende t gjall n nj pyll pran shtpis s tyre n Huddersfield, n Britanin e Madhe.

Pr t patur mundsin t vepronte lirshm, Marcin i kishte ln t ms fmijn, me justifikimin se do t kalonte nj nat romantike me t fejuarn. Nj plan i studiuar mir, por jo dhe aq sa pr t funksionuar deri n fund. Duke prdorur unazn e fejess, gruaja sht liruar prej shiritit q e pengonte, ka car kutin e kartonit dhe ka arritur t dal pasi ka hequr dhjet centimetra dhe me t cilin e ishte mbuluar arkivoli i improvizuar.

Tani nj juri n Leeds ka shpallur Marcin Kasprzak fajtor pr tentativ vrasje. Burri ka shpjeguar se nuk kishte qllim q t vriste t fejuarn e tij, por vetm ta trembte.
T gropossh nj njeri t gjall ka pasoja evidente - ka argumentuar prokurori n pak koh mund t vdessh pr munges t oksigjenit.

Motivi i ngjarjes? Ajo m mrziste- ka thn autori.
Q 15 dit prpara tentativs s vrasjes, si tregon Daily Mail, Marcin kishte shkruar single n profilin e tij. plani i tij, pr fat t mir, nuk ka dal me sukses.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
E varrosur e gjall nga i fejuari, shpton  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100E varrosur e gjall nga i fejuari, shpton  Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi