Angela Martini ,lesbike

Shko posht

Super Angela Martini ,lesbike

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 23, 2011 3:28 pmAngela Martini, e cila sht duke jetuar n SHBA n ndrtim t karriers s saj si modele, sht paraqitur n karakterin e nj modeleje lesbike n nj sken t shout televiziv amerikan, Kourtney and Kim take New York.
N edicionin n fjal t shout, q sht vazhdim i serialit Keeping up with the Kardashians, bukuroshja shkodrane paraqitet si nj modele e bukur, n nj nga pub-et e New Yorkut, ndrkoh q e motra e Kim Karadashian-it, Kourtney dhe i shoqi i saj, Scott, shkojn t argtohen n nj lokal pr t larguar monotonin.

Aty, nj e njohur i prezanton me Angela-n, nj vajz e cila shklqen fal bukuris s saj. N fakt, qllimi i iftit sht t flirtoj dhe ndoshta ta marrin n shtpi modelen shqiptare

Kourtney shihet aty nn shoqrin e Angelas, e cila, si prcjellit mediat n Shqipri, luan rolin e ndonj lesbikeje, ndrsa m pas Scott-i mendon se nuk mund t bj t tilla gjra me bashkshorten e tij dhe t dy largohen nga pub-i.

Angela, e cila po krkon sukses jo vetm si modele por edhe si stiliste, pasi s fundmi ka lanuar linjn e saj t veshjeve t brendshme, ka reaguar pr t sqaruar se ajo nuk ka joshje pr femrat.

Nuk jam lesbike, m plqejn meshkujt!, ka qartsuar bukuroshja n faqen e saj n Facebook.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi