Obama: Krishtlindjet bashkojn do besim

Shko posht

Super Obama: Krishtlindjet bashkojn do besim

Mesazh nga GentleMan prej Sun Dec 25, 2011 4:25 pm

Presidenti i SHBA-ve, Baravk Obama dhe Zonja e Par Michelle, i
drguan urimet m t mira popullit amerikan, ndrsa shprehn shpresn q
kjo dit t dhuroj paqe dhe shpres n t gjith botn.
Obama: Krishtlindjet bashkojn do besim F.1225103244734_m

Njkohsisht,
ata falnderuan ushtart dhe veterant pr shrbimin dhe sakrificn q
kan br pr atdheun, ndrsa u bn thirrje amerikanve q t bjn m
shum pr t tjert.

T japim vetveten, tu shrbejm t tjerve, pr kt sht kjo
fest. Pr familjen time dhe miliona amerikan, kjo sht Krishtlindja.
Na kujton at pjes, se t duash Zotin, do t thot t duam
njri-tjetrin, t jemi kujdestar i vllait dhe motrs son. Por, ky
besim nuk sht vetm qendra e besimit ton t krishter. Ai ndahet nga
amerikant e t gjith besimeve dhe formimeve, thuhet n urim.

Presidenti amerikan, bashk me familjen, po i kalon pushimet n
Hawaii, nj dit pasi firmosi ligjin pr t zgjatur shkurtimin e taksave
pr dy vjet t tjer.

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :) :)
Rregullorja e Staffit / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
GentleMan
GentleMan
The Legends
Web-Master
The LegendsWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 32
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Obama: Krishtlindjet bashkojn do besim Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Obama: Krishtlindjet bashkojn do besim Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi