Geti i dhn pas seksit

Shko posht

Super Geti i dhn pas seksit

Mesazh nga Nora prej Tue Dec 27, 2011 7:14 amReperi i grupit Tingulli 3nt, Getoar Selimi, ka thn se sht tepr i dhn pas seksit dhe se nuk e ka problem ta fsheh kt.
Bosi i labelit Baba Stars ka deklaruar pr Prive ndr gjrat q i plqejn m shum dhe kjo si pr do mashkull sht t pasurit seks.

Pos ksaj, i pyetur se nse i plqen ndonj kngtare kosovare, ai ka refuzuar t prgjigjet, duke thn se i plqen vetm Rihanna.

Geti koh m par i ka dhn fund beqaris dhe aventurave duke iu prkushtuar plotsisht tashm t fejuars s tij Florents.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi