Masakroi pėr xhelozi tė dashurėn, kėrkon mėshirė

Shko poshtė

Super Masakroi pėr xhelozi tė dashurėn, kėrkon mėshirė

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Dec 27, 2011 12:16 pm

Masakroi pėr xhelozi tė dashurėn, kėrkon mėshirė  F.1227101248622_m

Tė hėnėn nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė nė Korēė, i moshuari Gaqo Dumka, akuzuar pėr vrasjen nga xhelozia mė 11 gusht tė kėtij viti tė sė dashurės sė tij Liljana Arapi, ka kėrkuar mėshirė e gjykim tė shkurtuar.

"E vrava unė, jam fajtori i vetėm. E vrava se mė prishi lekėt e varrimit me persona tė tjerė, edhe pse unė e mbaja mirė. Ndihem i lodhur, kėrkoj mėshirė dhe gjykim tė shkurtuar, shpresoj qė trupi gjykues ta pranojė kėrkesėn time tė vetme", u shpreh 84-vjeēari Dumka.

Pas njė jave, trupi gjykues do tė shprehet pėr kėrkesėn e tij.

Gaqo Dumka, 84 vjeē mbrėmjen e 11 gusht, priti qė Liljana tė flinte qė mė pas t’i priste kokėn me sėpatė, gjymtyrėt, organet gjenitale dhe pasi i ka paketuar nė qese i ka hedhur nė koshin e mbeturinave.

Policia vetėm pas njė jave, pas krimit tė rėndė ndėrpreu kėrkimet pėr 42-vjeēaren, tė cilėt banorėt e lagjes ku ajo bashkėjetonte me plakun 84-vjeēar e njihnin si mbesėn e Dumkės.

_________________
Masakroi pėr xhelozi tė dashurėn, kėrkon mėshirė  Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 30
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Masakroi pėr xhelozi tė dashurėn, kėrkon mėshirė  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Masakroi pėr xhelozi tė dashurėn, kėrkon mėshirė  Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi