Nj Catwoman kineze q ndihmon t varfrit

Shko posht

Super Nj Catwoman kineze q ndihmon t varfrit

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Tue Dec 27, 2011 3:44 pm

Nj Catwoman kineze q ndihmon t varfrit Catwoman-kineze
.
Nj heroin sexy, q gjat nats prshkon rrugt e Pekinit e veshur si Catwoman, duke ndihmuar t varfrit dhe t pastreht, po arrin nj sukses madhshtor n faqet kineze t internetit.

Heroina deri tani ka regjistruar n mikroblogun e saj mbi 20 mij fansa dhe prej disa ditsh mbi platformn e mikroblogut kinez Sina Weibo jan shfaqur pamjet e saj, t veshur me nj tut t zez dhe me mask.

E identifikuar me pseudonimin Beijing Bauhinia, fotot n web tregojn se si gjat nats heroina bredh npr kryeqytetin kinez duke shprndar ushqime, rroba, batanije dhe ilace pr t varfrit dhe t pastreht.

Emri Bauhinia e Pekinit vjen nga nj lule e njohur n Hong Kong, q mban pikrisht emrin Bauhinia, q sht prdorur m par nga nj grua tjetr, q bnte pikrisht t njjtat gjra.

Gruaja, q nga fotot e publikuara duket shum e re, ka hapur llogarin e saj n internet t enjten e kaluar, duke treguar eksperiencat e saj me t varfrit e Pekinit.

Lajmi pr bamirsen seksi ka ngjallur komente t ndryshme. Nuk mungojn edhe polemikat. Sipas disave, gruaja vetm sa po prpiqet t trheq vmendjen dhe t fitoj popullaritet.

_________________
Nj Catwoman kineze q ndihmon t varfrit Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 30
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Nj Catwoman kineze q ndihmon t varfrit Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nj Catwoman kineze q ndihmon t varfrit Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi