Adrian Gaxha me t dashur t re?

Shko posht

Super Adrian Gaxha me t dashur t re?

Mesazh nga Nora prej Wed Dec 28, 2011 10:23 amKan mjaftuar vetm pak koh pas ndarjes me t dashurn e tij, prezantuesen e Top Channel, Luana Vjollca, dhe ai sht gjendur srish n kraht e nj vajze tjetr.
Adrian Gaxha sht par n nj lokal nate me nj vajz t re, pikrisht n natn e Krishtlindjes dhe fotoja ka qarkulluar menjher n internet.

Nuk sht zbuluar emri i vajzs dhe asgj rreth saj, por sipas mediave shqiptare Ardiani tashm ka filluar nj lidhje t re dashurie me t.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi