Aty ku ėshtė Loriku, janė edhe gocat

Shko poshtė

Super Aty ku ėshtė Loriku, janė edhe gocat

Mesazh nga Nora prej Sat Dec 31, 2011 10:44 am
Futbollisti i kombėtares shqiptare, Lorik Cana sa herė qė vjen nė Kosovė pėrcillet me vėmendje tė madhe nga mediet.

Ai aktualisht gjendet nė vendlindje, ku ėshtė duke i kaluar pushimet e stinorit dimėror. Futbollisti i Lazios gjatė qėndrimit nė Kosovė ėshtė emėruar ambasador special i sportit kosovar nė arenėn ndėrkombėtare nga ana e Komitetit Olimpik tė Kosovės.

Natyrisht, Loriku ka gjetur kohė qė edhe tė argėtohet me jetėn e natės dhe shoqėrinė e madhe qė ka nė Kosovė, raporton Editorial.

Mirėpo, sa herė qė ai del nė ndonjė pub apo restorant, gjithnjė shfaqet i shoqėruar edhe me femra tė ndryshme. Kėshtu Cana ėshtė parė edhe gjatė natės sė Krishtlindjes nė njė nga pubet mė tė njohura nė Prishtinė, ku Loriku ėshtė fotografuar me vajza tė ndryshme tė Prishtinės.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi