Beyonce ende nuk sht br nn?

Shko posht

Super Beyonce ende nuk sht br nn?

Mesazh nga Nora prej Wed Jan 04, 2012 9:15 amSpekulimet se Beyonce Knowles e ka lindur fmijn e par vajz, t ciln e ka quajtur Tina May Carter, nuk jan aspak t vrteta- njofton CNN.
Faqet e thashethemeve nuk rreshtin s shkruari se kngtarja sht br nn, mirpo ajo sht par n nj restorant me burrin e saj, reperin Jay-Z, dhe ka qen akoma shtatzn.

Burime t CNN kan thn se gjat nats s Vitit t Ri ajo ishte dukur magjepsse, por akoma me barkun e fryr.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi