Bleona kėndon pėr miliarderin amerikan

Shko poshtė

Super Bleona kėndon pėr miliarderin amerikan

Mesazh nga Nora prej Wed Jan 04, 2012 9:26 amViti i ri nuk ka qėnė vetėm festė pėr Bleonėn, e cila nė kėtė natė ka kėnduar nė festėn e miliarderit amerikan Preston Haskell, e cila ėshtė mbajtur nė Cape Town tė Afrikės sė Jugut.

Kjo festė ėshtė aq eskluzive saqė emrat e personaliteteve (kryesisht miliarderė,politikanė dhe artistėt mė tė njohur nė botė) nuk bėhen tė ditura pėr publikun dhe siguria jo vetėm ėshtė e lartė nė maksimum por ėshtė e “importuar” prej Francės.

Pėrveē Bleonės nė festime kanė qėnė tė ftuar dhe Dj Big Ali dhe Big Bass nga Franca, e Dj Andreas nga Greqia, ndėrkohė qė vjet e ftuar e kėsaj feste ka qėnė kėngėtarja Cheryl Cole (bashkėshortja e mbrojtėsit anglez tė Chelsea, Ashley Cole).

Mesaduket, pas shfaqjeve tė shpeshta nė tapetin e kuq tė disa evenimenteve tė njohura nė Holliwood, Bleona po bėhet gati pėr debutimin e saj muzikor nė skenėn ndėrkombėtare.

Preston Haskell ėshtė pronari i kompanisė mė tė madhe tė ndėrtimit nė Florida dhe aktiviteti i tij shtrihet brėnda dhe jashtė Shteteve tė Bashkuara.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi