Powow sjell Unikatilin n Prishtin?

Shko posht

Super Powow sjell Unikatilin n Prishtin?

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 10:35 amKompania Powow ka zbuluar n faqen zyrtare n Facebook se sht duke br negociata q brenda ktij viti t sjell n nj koncert n Prishtin reperin Unikatil.
Kompania e cila solli n Prishtin yllin botror t muziks, The Game, synon t sjell ktu edhe nj tjetr artist t popullarizuar nga SHBA-ja. Por, kt her reperin shqiptarin Viktor Paloka, i njohur si Unikkatil.

Powow ka njoftuar fansat se i kan br ofert zyrtare e serioze Unikkatilit dhe se drejtuesit e kompanis tash presin nj prgjigje pozitive nga ai. Nse arrihet marrveshje koncerti pritet t mbahej gjat ktij viti n Stadiumin e Prishtins.

Ishte thn edhe n vitin 2011 do t mbahet koncert nga Unikatili, por nj gj e till nuk u realizuar.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Powow sjell Unikatilin n Prishtin?

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 10:35 am

Na myten rrena :)

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi