Martes n biiklet

Shko posht

Super Martes n biiklet

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 05, 2012 3:16 pm

Martes n biiklet 05bici_0501121051_1


N Chongqing, nj qytet n jug-perndim t Kins, sht krijuar nj ceremoni dasme tepr e veant dhe e paharrueshme pr nusen, ku partneri i ka premtuar dashuri t prjetshme prpara nj grupi iklistsh.

Ditn e martess, Lung Xiaodong ka pedaluar s bashku me bashkshorten e tij Wen Xia mbi nj biiklet t dekoruar me tullumbace dhe lule.

Me qindra iklist i kan ndjekur nga pas duke krijuar nj spektakl origjinal npr rrugt e qytetit t Chongqing.

Dy rrotat duhet thn se kan qen tema kryesore e ksaj ceremonie dhe kjo ide sht pritur me shum entuziazm nga t gjith t ftuarit, q mbi t gjitha kan vlersuar iden ekologjike q fshihet pas gjith kuaj iniciative.

Gjithka sht fantastike. Mendoj se sht dika e mods dhe tepr romantike n t njjtn koh. Femrat padyshim q do ta adhurojn dika t till, - ka deklaruar nj person i dashuruar pas biikletave dhe prezent n kt event.

Natyrisht q ifti i sapomartuar ka si pasion mjetin e transportit me dy rrota.

Biikleta sht nj ndr gjrat m t rndsishme t jets son. Nj shtitje me t na bn t lumtur gjithmon, - ka deklaruar Lung Xiaodong.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Martes n biiklet Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Martes n biiklet Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi