Angela, edhe n pun gjysm-nudo

Shko posht

Super Angela, edhe n pun gjysm-nudo

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 06, 2012 4:48 pmPuna e saj sht modelimi, dhe pr kt duhen sa m pak rroba. Modelja shqiptare Angela Martini e priti e zhveshur Vitin e Ri 2012.
Dhe, duket se kshtu do ta vazhdoj.Ajo ka postuar edhe kt foto t re t asteve n pun, dhe si shihet ka pak rroba veshur.
Martini q prfaqsoi Shqiprin n Miss Universe 2012 ka hapur linjn e saj t veant t bikineve.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi