Vajza q ka kryer SEKS me 5.000 burra

Shko posht

Super Vajza q ka kryer SEKS me 5.000 burra

Mesazh nga Nora prej Sat Jan 07, 2012 1:44 pm

Vajza q ka kryer SEKS me 5.000 burra Nikki-lee

Q kur ka humbur virgjrin e saj n 16, Nikki Lee, 25 vje, tha se ajo ka fjetur me 5.000 burra. Ajo ka pasur marrdhnie seksuale n diskoteka, klube nate, kinema, parqe dhe rrugica. Ajo gjithashtu tha se ka kryer mardhnie seksuale n plazhe, n klube, dhe n ballkone.

Nikki ka nj fletore t kuqe n t ciln ajo mban t dhnat pr do mashkull q fle me t. Ajo przgjedh mashkullin m t mir n do 10 burra.
Nga mosha 18 ajo kishte 800 burra dhe nga mosha 21 kishte 2.289.
Nikki ka fjetur tani me 5.000 burra.

Disa nga njerzit mendojn se ajo ka nevoj pr ndihm me kt lloj ritmi t t brit seks. Nse Nikki mendon se ajo sht nj e droguar, ajo ndihet e lumtur dhe nuk dshiron q t shkoj te mjeku apo psikologu.
Eksperti Sex Pam Spurr sht tronditur se Nikki ka fjetur me shum meshkuj dhe gjithashtu tha, se sht shum e rrezikshme.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Vajza q ka kryer SEKS me 5.000 burra Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vajza q ka kryer SEKS me 5.000 burra Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi