Tuna shet vellot pr bamirsi

Shko posht

Super Tuna shet vellot pr bamirsi

Mesazh nga Nora prej Sun Jan 08, 2012 8:35 amTuna Sejdiu definitivisht ka vendosur t spastrohet nga do gj q ka t bj me martesn e saj, t ciln e realizoi nj vit m par.
Tashm q sht deklaruar si single lady, kngtarja e njohur ka vendosur t bj nj hap edhe m t madh, duke larguar nga shtpia e saj tri vellot e bardha, t cilat i kishte porositur enkas pr natn e celebrimit me at q tashm sht ish-bashkshorti i saj, Rilind Reka.
Pr t mos i shkuar huq mundi, kngtarja kto tri vello t bardha, t cilat i kishte porositur n Milano, Prishtin dhe Tiran, i ka hedhur n shitje dhe shuma e cila do t grumbullohet nga shitja e vellove do t shkoj si donacion pr qllime humanitare.
Pr t qen m speciale at nat, Tuna kishte udhtuar deri n Milano pr t zgjedhur vellon e saj nga nj dizajner shum i famshm italian, por duke mos anashkaluar edhe Geraldina sposa nga Tirana dhe stilistin Valdrin Sahiti nga Prishtina. T tri vellot e kngtares kan kushtuar shum shtrenjt, dhe pritet t shihet nse do t shiten me mim po aq t lart sa i ka bler kngtarja.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi