Adelina Ismaili: Njeriu tė cilit i trembem…

Shko poshtė

Super Adelina Ismaili: Njeriu tė cilit i trembem…

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 10, 2012 4:00 pmAjo ka kėnduar “Ushtrinė time do ta bėj me Ibrahim Rugovėn”, nė njė kohė kur pavarėsia e Kosovės dukej njė ėndėrr e largėt.
Ajo ka deklaruar gjatė pjesėmarrjes tė saj nė konkursin e bukurisė “Miss Bota”: “Unė vij nga Republika e Kosovės sė Shqipėrisė”, nė njė kohė kur asnjė kosovar nuk guxonte tė shprehte mendime tė tilla me zė tė lartė.
Ajo quhet Adelina Ismajli, kėngėtarja e cila i ka shpallur luftė regjimit serb atėherė kur vetėm njė grusht burrash guxonin ta bėnin njė gjė tė tillė. Nuk ka pasur frikė as nga kėrcėnimet e nuk e kanė mposhtur fatkeqėsitė qė ka kaluar nė jetė, por si ēdo njeri edhe ajo e ka njė pikė tė dobėt; njė njeri tė cilit i trembet mė shumė se ēdokujt tjetėr nė botė.
Dhe ky njeri quhet Mona Ismaili, nėna e saj e cila edhe sot e kėsaj dite ka njė ndikim tė jashtėzakonshėm nė jetėn e sė bijės. Kėtė gjė, Adelina e rrėfen sinqerisht thuajse nė tė gjitha bisedat me gazetarė te ndryshem.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi