Big Mama duet me Gentėn

Shko poshtė

Super Big Mama duet me Gentėn

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 13, 2012 10:41 amGjatė njė prononcimi pėr njė media nė Kosovė lidhur me kėtė kėngė ajo ėshtė shprehur: ‘’Kėnga ėshtė gati, ndėrsa tani pritet vetėm xhirimi i videoklipit.
Nuk dua tė zbuloj mė shumė pėr kėtė projekt, sepse jam duke u munduar tė sjellė befasi pėr publikun”, ka thėnė kėngėtarja teksa tashmė janė zbuluar detaje tė shumta lidhur me videoklipin ku Bigu do tė shfaqet me veshje tė Joni Pecit.
Gjatė gjithė vitit ajo ka qenė shumė e angazhuar me koncerte, ndėrsa natėn e Vitit tė Ri kėngėtarja ka performuar pėr tri orė live koncert nė sheshin e Tetovės, derisa gjatė ditės ajo kishte vizituar edhe shtėpinė e fėmijėve jetim po nė kėtė qytet me cka kishte ndarė dhe dhurata. “Edhe pse kam qenė e angazhuar me kėngė, pėrsėri kam gjetur kohėn tė jem me fėmijėt mė tė mirė tė botės, ku gjatė tėrė ditės u kam shpėrndarė dhurata”, ėshtė shprehur kėngėtarja e njohur.
Edhe pse i quan surpriza, ne si medium nuk ia lejojmė njė gjė tė tillė sepse i zbulojmė para kohe. Pas kėtij projekti tė cilin ėshtė duke e pėrfunduar, Big Mama ka vendosur qė tė realizojė njė duet me kėngėtaren kosovare njėherit edhe mike shumė e mirė e saj, Genta Ismajlin. Dueti padyshim do tė jetė njė hit i kėtij viti ndėrsa pėr videoklipin, kėngėtaret kanė menduar qė ta realizojnė nė Bullgari.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi