Gjat koncertit n Prizren, Noizit i vardisen meshkujt!

Shko posht

Super Gjat koncertit n Prizren, Noizit i vardisen meshkujt!

Mesazh nga Nora prej Sat Jan 14, 2012 3:53 pm

Si duket, reperi i njohur sht bezdisur nga shkrimet e shumta q bhen mbi jetn e tij private dhe femrat t cilat rrfehen dhe tregojn aventurat q ai bn me to. Por pr Noizin do t flitet akoma, sepse ka se pr far t flitet.
Gjat javs q kaloi, ai ka knduar n nj klub t Prizrenit, ku thuhet se ka pasur nj numr t madh mysafirsh, por shumica prej tyre adoleshent q menden pas tij. Koncerti kaloi pr mrekulli, por edhe kngtari u ndje mrekullisht mir mes fansave t tij.
Pas femrave, edhe meshkujt kan filluar t menden dhe ti vardisen reperit t njohur! Se n far situate sht gjendur, e di dhe mund t prshkruaj vetm ai, por nga fotot q kemi siguruar, reperi duhet t jet ndier paksa n siklet, sepse disa nga fansat e tij jo vetm kan dashur t fotografohen me t, por edhe e kan prqafuar sikur t jen t dashuruar me t.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Gjat koncertit n Prizren, Noizit i vardisen meshkujt!

Mesazh nga T-o-S-i prej Sat Jan 14, 2012 3:59 pm

Ncncncnc 13-18 vjet mosha e fansave per ket Piliqin .

_________________
Te heshtesh nuk do te thote se nuk ke asgje per te thene. . . Thjesht do te shikosh ku do te arrijne njerzit !


Dashuria eshte nje mrekulli,rrall e kendshme,kurr e persosur .
avatar
T-o-S-i
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 17159
Mosha : 28
Viti: : 02/01/1990
Aktiviteti :
90 / 10090 / 100

Registration date : 17/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi