Adelina Ismaili pranon lidhjen me menaxherin e saj

Shko posht

Super Adelina Ismaili pranon lidhjen me menaxherin e saj

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 17, 2012 10:10 am

Pop ylli kosovar, Adelina Ismaili ka thyer heshtjen pas m shum se dy vitesh. Ajo ka pranuar se sht n lidhje me menaxherin e saj, Valin.
Jam n lidhje. Edhe pse pr mua fjala lidhje sht poshtruese. Por mund t them se jam n dashni, ka thn Adelina, pr emisionin Prive n Klan Kosova.
Por ajo nuk ka treguar kohn q kur sht n kt lidhje.
Pun pr mua, ka thn ajo. Duke folur pr jetn e saj private, Adelina Ismaili ka thn se gjithka mes saj dhe Valit kishte nisur kur ajo kishte marr at si menaxher. Megjithat ajo ka pranuar se ka thyer akullin, duke i thn ajo e para se dshiron dika m shum sesa menaxher.
E kam thyer akullin. Zakonisht nuk e kam br kt mirpo n kt rast kam qen komplet tjetr njeri, sepse e kam takuar njeriun sikur Valin i cili sht shum i mbyllur n kt aspekt, ka thn Adelina. Madje ajo njher kishte besuar se mes tyre ka telepati, porse me kalimin e kohs e ka kuptuar se gjithka mes tyre sht dashuria.

Por kjo nuk sht e tra. Adelina Ismaili ka pranuar se e sheh vetn duke krijuar familje.
Koha sht definitivisht. Po e ndjej nevojn pr t krijuar familje. Jets nuk i dihet por e ndjej q kam nevoj ta mbyll aventurn q e kam nisur duke krijuar familje, ka thn Adelina.
E nse mendoni se Adelina do ta lr stilin e saj t jetuarit, harrojeni.
Adelina nuk ndryshon. Do t bhem nn por ende do t vazhdoj t dal natn dhe t kndoj, ka thn ajo.
Pr fund, Adelina ka zbuluar edhe nj dshir t sajn, kur ka folur pr at se ku e sheh vetn pas 5 vitesh.
Pas pes vitesh e shoh vetn si pedagoge t pianos dhe me fmij sigurisht, ka thn Adelina.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi