Beyonce zbardh tenin e fytyrs

Shko posht

Super Beyonce zbardh tenin e fytyrs

Mesazh nga Nora prej Tue Jan 17, 2012 10:21 am- Kngtarja amerikane, Beyonce Knowles sht kthyer n qendr t vmendjes s mediave pas lindjes.

Tani s fundi sht shfaqur nj fotografi ku Beyonce shihet me nj paruk platini dhe nj vshtrim t zbardhur.

Shum besojn se Beyonce dshiron q si i ndjeri Michael Jackson t bhet e bardh, pasi q pr kt shkak ajo nga grimeret e saja koht e fundit po krkon me ngulm tia ndriojn fytyrn e saj.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi