Rihanna punon pas mesnate

Shko posht

Super Rihanna punon pas mesnate

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 19, 2012 9:49 am
Rihanna punon n shumicn e rasteve pas ors 2:00 t mngjesit dhe e ka fitnes ekspertin Ary Nunez 24/7 n dispozicion n rast se ajo dshiron t strvis.
Fitnes eksperti Ary Nunez ka zbuluar se bukuroshja nga Barbados, e cila ka punuar me t prej katr vitesh, sht aq e prkushtuar pr figurn e saj sa q e ka vn n dispozicion ekspertin n do moment pr t.

T punosh me nj artiste si Rihanna ka krkesa m t mdha se sa n raste tjera. Ne strvisim kur ajo ka koh... edhe nse ne jemi n rrug edhe sht ora 2:00 e mngjesit. Un jam n dispozicion pr t 24 or, 7 dit n jav, tha Nunez.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi