Sabri Fejzullahu duet me Mc Kreshn

Shko posht

Super Sabri Fejzullahu duet me Mc Kreshn

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 19, 2012 9:52 amKngtari i madh Shqiptar, Sabri Fejzullahu do vij s shpejti me nj kng t re.
Knga e re e Sabriut do jet nj bashkpunim i ri n mes tij dhe njrit prej reperve, Mc Kresha.
Teksti i bashkpunimit sht shkruar nga kngtarja Rozana Radi e cila s fundmi dihet q sht n lidhje me reperin Kresha.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sabri Fejzullahu duet me Mc Kreshn

Mesazh nga Gonna prej Thu Jan 19, 2012 5:02 pm

dy mat mirt :) (k)

_________________
avatar
Gonna
Moderator/e
Besa-Bess
Moderator/eBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 6605
Mosha : 31
Viti: : 27/10/1986
Vendbanimi: : Prishtina
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 22/10/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sabri Fejzullahu duet me Mc Kreshn

Mesazh nga edi-viti prej Thu Jan 19, 2012 6:12 pm

ma i madhi baci sabrii hallall i qoft..

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 27
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Sabri Fejzullahu duet me Mc Kreshn

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi