Michelle Obama feston ditėlindjen 48-tė

Shko poshtė

Super Michelle Obama feston ditėlindjen 48-tė

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 19, 2012 10:31 amZonja e Parė e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės, Michelle Obama, festoi ditėlindjen e 48-tė, nė njė darkė me shumė tė ftuar nė Uashington.

Ajo qė befasoi ishte dhurata e skuadrės sė St. Louis, fitues tė kampionatit tė bejsbollit, qė i dhuruan asaj njė fanelė me numrin 44.

Megjithatė, me kėtė gjest, ekipi nuk dėshironte tė tregonte se Zonja e Parė dukej katėr vjet mė e re, por i referohej faktit qė Obama ėshtė presidenti numėr 44 nė historinė e SHBA-ve. Nga ana e St. Louis, ky ishte gjithashtu njė gjest qė shprehte mbėshtetje pėr kandidaturėn e re tė Obamės.

50-vjeēari Obama dhe zonja e tij vendosėn tė kalonin festėn familjare nė shoqėrinė e miqve dhe disa zyrtarėve, nė njė restorant tė qetė nė Uashington.

Megjithatė, forca tė shumta policore dhe agjentė tė ngarkuar me sigurinė e presidentit u vendosėn jashtė restorantit, duke kufizuar trafikun nė atė zonė tė kryeqytetit amerikan.

”Kur u martuam, mė dukej se isha 20 vjet mė i madh se Michelle. Megjithatė, me kohėn duket se diferenca ėshtė zvogėluar dhe tashmė kemi vetėm dy vjet diferencė”, u shpreh me humor presidenti.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Michelle Obama feston ditėlindjen 48-tė

Mesazh nga Nora prej Thu Jan 19, 2012 10:32 am

hihihi per nje dit me mua e paska pas ditlindjen :D

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Michelle Obama feston ditėlindjen 48-tė

Mesazh nga edi-viti prej Thu Jan 19, 2012 6:58 pm

urime noraa edhe gruaja e obbames heheheh

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.


avatar
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 27
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 14/05/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Michelle Obama feston ditėlindjen 48-tė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi