Frederik Ndoci baba srish

Shko posht

Super Frederik Ndoci baba srish

Mesazh nga Nora prej Sat Jan 21, 2012 2:57 pmLajmet e mira jan shtuar kto koh pr Frederik Ndocin! Ende pa u br 2 vje Mariluja e tij me bashkshorten Alisa Baraku, vjen lajmi se po presin nj tjetr fmij!
Atmosfera n shtpin e muzikantve sht e elektrizuar nga gzimi edhe pse vet Frederiku nuk dshiron ta bj shum publik kt lajm pr shkak se bashkshortja sht ende n muajt e par!
Tani ama sht shum von pasi fjala mori dhen, por n kt rast nuk mund vese t urojm Frederikun dhe ta komplimentojm pr formn e mir fizike dhe shndetsore, mesa duket muzika bn mrekullira.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi