Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!!

Shko posht

Super Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!!

Mesazh nga D3M1 prej Wed Jan 25, 2012 11:54 am

Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! 13399d1327488122-reklama-qe-beri-1-397-719-perdorues-te-qajne-165150_171728149534050_169547906418741_353090_2328193_n
Mbi 1.000.000 perdorues te internetit pane kete video e cila u krijua nga kompania e sigurimeve
(Thai Insurance).Por asnje nuk mund te garantoje, nese i kujton
reklamen... dhe jo nje histori te dhimbshme midis nje babai dhe vajses
se tij.
Ndonjehere, nuk eshte e nevojshme ta thuash me fjale se sa E DO dike

_________________
Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Reklama qe beri 1.397.719 perdorues te qajne!!! Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi