Nora Istrefi shton pesh?

Shko posht

Super Nora Istrefi shton pesh?

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 27, 2012 7:00 amE shfaqur pak dit m par n nj nga ngjarjet festive n Prishtin prkrah bashkshortit t saj, kngtarja Nora Istrefi duket se nuk e ka vrar aspak mendjen pr ca kile m tepr, krahasuar me linjat perfekte me t cilat jemi msuar ta shohim.
N pjesn e kofshve ajo dukej qart se nuk sht m ajo t ciln e kemi ndjekur me krshri n videoklipet e saj dhe kjo ndoshta ka ndodhur pasi artisja e njohur ka pak koh q nuk po shfaqet me klipe t reja.
Ndoshta, Nora i v vetes qllim t ul ca kile t shpejta kur prgatitet t ket ndonj vidoeklip t ri, duke ju rikthyer formave q knaqin syrin e teleshikuesve. Urojm q n klipn e ardhshm ajo t jet vrtet n form.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi