Mc Kresha: Per Rozin jam gati te humb 17 kg

Shko posht

Super Mc Kresha: Per Rozin jam gati te humb 17 kg

Mesazh nga Nora prej Fri Jan 27, 2012 7:01 am
Ai beri per vete Rozana Radin si ne duet ashtu edhe ne dashuri.
Reperi 27 vjecare, nje nga me te njohurit ne Kosove dhe se fundi edhe ne Shqiperi, eshte shume i lire me mediat, ndonese kete gje se fundi ia ka ndaluar paksa lidhja me Rozanen e cila si duket e ka kufizuar ate per nga prononcimi ne media.
Kreshnik Fazliu (MC Kresha) ne nje interviste te shkurte dhene mediave ne Prishtine eshte rrefyer per disa gjera sic jane nderhyrjet kirurgjike, besimin ne Zot, a beson ne UFO, ne cfare zhanri eshte i dobet.
Kujt keni pasur deshire ti ngjani kur keni qene i vogel?
- Se di
Cfare do kishe ndryshuar ne jeten tende?
- Ndoshta disa gjera do i kasha bere me mire.
Cfare do kishe bere sikur te kishe ne dispozicion 24 ore jete?
- I kasha shijuar me njerezit me te dashur te mi.
A keni menduar ndonjehere per vetevrasje?
- Kurre ne jete.
A besoni ne Zot?
- Patjeter.
A keni genjyer neper intervista?
- Komsi-komsa.
Ne emer te dashurise a je ne gjendje te largosh 17 kilogram?
- Po jam ne gjendje ti largoj (qesh).
Sa vjet i ke be?
- 27.
A beson ne UFO?
- Jo.
A keni bere ndonje nderhyrje kirurgjike?
- (Qesh) jo.
Ne cilin zhaner je i dobet?
- Ne opera.
A ndodh qe njerezit te te ngaterojne rruges?
- Po ndodh ndonjehere me ngaterojne me Fugen.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi