Lyrical Son: Albumi i ri, kur t piqen qershiat

Shko posht

Super Lyrical Son: Albumi i ri, kur t piqen qershiat

Mesazh nga D3M1 prej Tue Feb 07, 2012 10:10 pm


Festim Arifi, i njohur si Lyrical Son, pas disa muajsh do t
vij m me albumin e ri solo. Kt ai e ka thn gjat nj interviste
pr mediat shqiptare.
Albumi do t dal n qershor kur t
piqen qershiat. Shumica e kngve do t jen me spote, pasi q e kemi
produksionin ton P.I.N.T. (Pr Inati tNjoni Tjetrit), tha Festimi.

Ai ka zbuluar se albumi i ri do ti prmbaj 25 kng dhe se nnt
prej tyre jan te prfunduara. Njra ndr kngt q do t jet n album
sht knga Qllimi i jets tem, pr t ciln shprehet se sht knga
q e do m se shumti.

Knga Qllimi i jets tem sht knga q mund ta prshkruaj
Festimin prej klass s par e deri m tani. Kjo kng do t dale edhe
me spot, tha Lyrical Son.

Ai shtoi se albumi i kaluar P.I.N.T. do t ket edhe dy spote s
shpejti, para se t dal edhe albumi i ri i planifikuar pr n qershor.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi