Bleona Qerreti dhunohet ne Londer. Braktiset nga Ganiu?

Shko posht

Super Bleona Qerreti dhunohet ne Londer. Braktiset nga Ganiu?

Mesazh nga D3M1 prej Tue Feb 07, 2012 10:26 pm


Ne
nje email shperndare disa redaksive te mediave, ajo pervec te tjerave
kerkon edhe nje sasi parashe qe do ta ndihmonin ate te kthehej ne
shtepine e saj.


Pas
pjesmarrjes ne Energy Misic Awards ne Paris, duket se kengetarja
shqiptare ka perfunduar ne Londer, ku ne nje prej bareve te saj ajo
eshte sulmuar, goditur dhe vjedhur nga disa te panjohur.
Kete gje e ka bere me dije vete Bleona nepermjet email-it qe ua ka derguar disa redaksive. Ne te thuhet tekstualisht:
"Vetem dua t'ju bej te ditur se udhetimi im ne Londer ka qene nje
katastrofe. Isha duka kaluar nje kohe fantastike deri mbreme kur humba
te gjitha parate, kartat e kreditit, telefonin....Jam ende gjalle dhe
kjo eshte e rendesishme, por tani kam mbetur pa para dhe kam nevoje per
ndihmen tuaj....ju premtoj se do t'ua kthej sapo te te kthehem ne
shtepi. Bleona Qerreti".

Ne fakt ende nuk dihet nese kemi te bejme me nje email te vertete, apo
me ndonje virus qe jo rralle krijon situata te tilla te papelqyeshme.
Dyshim i behet edhe me i madh kur dihet se bashkshorti i saj eshte nga
nje familje e pasur, te cilit cuditerisht nuk i eshte adresuar email-i i
mesiperm.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi