Bleona zbardh detaje rreth sulmit ne Londer

Shko posht

Super Bleona zbardh detaje rreth sulmit ne Londer

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 08, 2012 9:35 pm


Diten
e djeshme ne disa redaksi mberriti nje email ku shkruhej: Vetem dua
tju bej te ditur se udhetimi im ne Londer ka qene nje katastrofe. Isha
duke kaluar nje kohe fantastike deri mbreme kur humba te gjitha parate,
kartat e kreditit dhe telefonin. Ishte nje eksperience e frikshme, pasi u
godita ne pjesen e pasme te shpines, ndersa ndodhesha ne nje klub. Jam
ende gjalle dhe kjo eshte e rendesishme, por tani kam mbetur pa para dhe
kam nevoje per ndihmen tuaj. Dua te me dergoni disa para, dhe ju
premtoj se do tua kthej perseri sa po te kthehem ne shtepi. Ju lutem me
njoftoni se fare do beni. Bleona Qerreti.
Pasi lajmi u publiku ne faqet e internetit Bleona Qerreti ka thene se
hackerat i kane vjedhur paswordin e emailit, ajo shkruan ne faqen e
facebook: E maili im eshte komprometuar dhe hackers-at i kane derguar
e- mail te gjithe listes sime te adresave, qe une jam ne Londer dhe kam
nevoje per para. Une jam mire dhe nuk ka asgje te vertete, por eshte
mire te shikosh qe kam shume shoke e nuk me ka pushuar telefoni. Ju
falenderoj te gjitheve per dashurine e pakompromiste, Love Bleona.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi