Beyonce dhe Jay-Z angazhojn gjasht dado

Shko posht

Super Beyonce dhe Jay-Z angazhojn gjasht dado

Mesazh nga Binna prej Sat Feb 11, 2012 1:57 pm
Beyonce dhe burri i saj Jay-Z thuhet se kan gjasht dado t cilt po u ndihmojn rreth vajzs s tyre Blue Ivy Carter, shkruajn mediat amerikane.
Beyonce dshiron q vajza e saj t ket kujdesin m t mir, i tha nj burim revists In Touch Weekly.
Ato (dadot) ia ndrrojn pelenat do or, shtoi burimi.
I njjti burim tha se babai krenar, vajzs s tij i bleu nj pal vath diamanti dhe nj byzylyk prej platini.
Madje edhe shishja e saj ka safir ngjyr roze, tha burimi. Mediat e huaja pr muaj t tr spekuluan q kngtarja 30-vjeare nuk ishte shtatzn si dhe fmijn e tyre t par n jet do ta sjell nj nn surrogate, por ajo ka lindur n fillim t muajit janar me prerje cezariane n spitalin Lenox Hill t New Yorkut.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi