Dafina dhe Ledri n nj lidhje dashurie

Shko posht

Super Dafina dhe Ledri n nj lidhje dashurie

Mesazh nga Binna prej Sat Feb 11, 2012 1:59 pmKy sht thashethemi m i fundit, q po qarkullon prej pak ditsh n showbizin shqiptar. Fillimisht shkak pr lindjen e nj thashetheme t till jan br dy foto q Ledri dhe Dafina kan publikuar npr faqet e tyre personale n Twitter dhe Facebook.
Gjithashtu koht e fundit, ata jan par gjithnj e m shpesh n shoqrin e njri-tjetrit, duke dal mbrmjeve bashk, edhe pse n shoqrin e miqve t tjer, megjithat sht fare e leht t kuptohet q midis tyre ka dicka m shum dhe q nuk bhet thjesht fjal pr nj miqsi.
T gjith ata q i njohin thon se nuk do t vonoj momenti kur lidhja e tyre t bhet publike dhe t dy t pranojn q jan sbashku, pasi duket se kan vrtet ndjenj pr njri-tjetrin aq sa e kan t vshtir ta mbajn t fshehur.
Dafina sapo sht ndar nga lidhja e saj katr vjecar me t fejuarin Krenar Cocaj, ndrsa Ledri sht prfolur vazhdimisht pr lidhje t ndryshme me personazhe t njohura dhe t panjohura, por q pas ndarjes me Tunn, nuk ka patur ndonj lidhje tjetr serioze q t zgjas n koh
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi