Beyonce dhe Jay-z i prezantojn fansave Ivy Blue Carter

Shko posht

Super Beyonce dhe Jay-z i prezantojn fansave Ivy Blue Carter

Mesazh nga Binna prej Sat Feb 11, 2012 2:13 pm
http://www.botasot.info/reklama/beyonce-baby2.jpgLos Angeles-Super cifti i bots muzikore, Beyonce dhe reperi dhe producenti Jay-z, kan prezantuar fotot e para t vajzs s tyre t vogl, Blue Ivy Carter. N vend q tia shisnin me nj cmim t art ndonj reviste, cifti ka preferuar ti vendos n dispozicion t publikut fotot e voglushes s lindur n fillim t janarit, duke publikuar disa nga fotot e saj. Fotot jan br kur voglushja dhe Beyonce ishin akoma n klinik. Cifti ka postuar nj mesazh n blog, ku shkruhet me dor dhe ftohen t gjith t shijojn kto foto, por edhe t respektojn privacin e ktij momenti kaq t vecant pr jetn e tyre.
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi