Rihanna bhet Zonj

Shko posht

Super Rihanna bhet Zonj

Mesazh nga Binna prej Sat Feb 11, 2012 2:25 pm


E vendosur disa her n qendr t vmendjes pr stilin e saj kundr rryms n veshje, Rihanna befasoi ditn e enjte, duke u shfaqur n nj mbrmje n Los Anxhelos e veshur si nj nnpunse apo punonjse banke.
Me nj pamje t ndryshuar drastikisht nga lyerja e flokve me ngjyr t verdh, kngtarja veshi nj fund deri tek gjuri dhe nj kmish t bardh, n darkn q kaloi me disa miq n nj piceri.
23-vjearja fitoi menjher vmendjen e mediave pr modestin e saj t pazakont n stilin e przgjedhur,
Nj jav m par, ajo ishte vendosur n qendr t vmendjes pr nj veshje shum t guximshme dhe joshse, n nj mbrmje tjetr t kaluar n shoqrin e disa miqve.

http://www.botasot.info/reklama/rihanna-zonje2.jpghttp://www.botasot.info/reklama/rihanna-zonje1.jpg
avatar
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 21
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
80 / 10080 / 100

Registration date : 23/05/2011

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi