Zyrtare: Unikkatili performon nė Prishtinė

Shko poshtė

Super Zyrtare: Unikkatili performon nė Prishtinė

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Feb 12, 2012 3:48 pmReperi mė i madh shqiptar i tė gjitha kohėrave, Rebel a.k.a Unikkatil, edhe zyrtarisht do tė performojė nė koncertin e tij tė parė dhe tė fundit nė Prishtinė gjatė verės sė kėtij viti.

Kėshtu njofton kompania POWOW Entertainment qė me anė tė njė komunikate zyrtare nė Facebook konfirmoi se Unikkatili do tė performojė gjatė verės, mė saktėsisht siē mėson Telegrafi nė fillim tė gushtit.

Krijuesi i hit albumit “Kanuni i Katilit” sipas POWOW do tė performojė nė njė festival qė do tė organizohet nė Prishtinė e ku do tė performojnė disa emra tė njohur tė skenės ndėrkombėtare. Sipas burimeve tona, megafestivali pritet tė jetė tri-katėr ditor e ku do tė performojnė emra si Lil Wayne, Rick Ross, Ciara, Drake e shumė tė tjerė, megjithėse mungon konfirmimi zyrtar pėr kėtė.

Unikkatili ėshtė njė prej artistėve mė tė adhuruar ndėr tė rinjt shqiptarė dhe ky do tė jetė koncerti i parė nė Prishtinė nė tė cilin lideri i grupit TBA do tė performojė, pas plot 15 ofertave tė refuzuara.

_________________

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
avatar
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 29
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 04/01/2010

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Zyrtare: Unikkatili performon nė Prishtinė

Mesazh nga Nora prej Sun Feb 12, 2012 4:26 pm

Ishalla nuk eshte rren :P

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi