Linda Halimi fejohet me Big D?

Shko posht

Super Linda Halimi fejohet me Big D?

Mesazh nga Nora prej Mon Feb 20, 2012 8:28 amsht ky lajmi i madh t cilin n njfar mnyre e konfirmon Panorama, pasi mediumi nga Shqipria beson se kngtarja Linda Halimi ka kurorzuar dashurin me reperin amerikan Big D.
Para shum kohsh ishte spekuluar se Linda mund t ket nj marrdhnie dashurie me Big D, por kngtarja shpejt i mohoi kto zra duke deklaruar pr Telegrafin se ka vetm marrdhnie shoqrie me reperin. Sidoqoft, Panorama zbulon se kot ifti nuk ka qndruar s bashku.

Madje Panorama beson se udhtimet e shpeshta n SHBA t Linds po ashtu nuk kan qen t rastsishme, pasi ajo ka takuar prindrit e Davon Edards, ndryshe i njohur si Big D. Dhe kshtu, n ditn e Shn Valentinit ata e kurorzuan dashurin e tyre me fejes.

Zyrtarisht kto pohime nuk jan t konfirmuara, por duke par statuset n profilin e Linds s Facebook mund t konstatojm se lajmi mund t jet shum i vrtet.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi