Urė me emrin e Chuck Norris

Shko poshtė

Super Urė me emrin e Chuck Norris

Mesazh nga D3M1 prej Fri Feb 24, 2012 10:56 am


Sllovakėt votuan me shumicė votash qė urėn e re pėr kėmbėsorė
dhe ēiklistė afėr Bratislavės ta emėrojnė me emrin e Chuck Norris, sipas
aktorit tė famshėm tė filmave aksion.
Edhe dy emra tjerė
ishin nė maje tė listės pėr kėtė emėr, e cila shtrihet mbi lumin Morava
dhe ēon drejt kufirit me Austrinė, ndėrsa dy emrat tjerė ishin Marija
Tereza dhe Devinska (fshati mė i afėrt me urėn). Chuck Norris ėshtė i
famshėm si mjeshtėr i arteve marciale dhe si trim i pathyeshėm nė filmat
“Ujku i Vetmuar”, “Tė humbur nė Aksion” dhe “Delta Force”.

Filmat Norris u bėnė burim i barsoletave edhe te sllovakėt, ashtu siē
kishte ndodhur ky fenomen gati me tė gjitha shtetet e Ballkanit dhe
Evropės.

Vendimin pėrfundimtar pėr emėrtimin e urės do ta marrė kuvendi
rajonal. Megjithatė, guvernatori rajonal, Pavel Freso, tha se do tė
dėgjojė zėrin e qytetarėve sipas anketės sė zhvilluar nė internet.
Votimi zgjat deri nė prill, ndėrsa deri mė tani kanė votuar 1.157 veta
dhe 74 pėr qind prej tyre, kanė mbėshtetur emrin “Chuck Norris”.

_________________

Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi