16 Vjecarja Qe Ngjan Si Kukull Barbi (FOTO&VIDEO)

Shko posht

Super 16 Vjecarja Qe Ngjan Si Kukull Barbi (FOTO&VIDEO)

Mesazh nga D3M1 prej Sun Feb 26, 2012 8:21 pm


Emri i vertete i vajzes mendohet qe eshte Dakota .Dhe fotot e saj kane
bere gjiron e webit ne fillim ne gjithe vendet aziatike dhe me pas ne
gjithe boten .Vajza ka thene ne rrjetet sociale se ajo adhuron te vishet
si idhulli i saj Barbie mbase edhe prej ngjashmerise se saj me Barbin
.Shume njerez ne rrjet kane kujtuar se fotot e vajzes mund te ishin te
ndonje prej kukullave prej silikoni. Por jo ajo eshte e vertete qe ta
besoni se eshte e vertete shikoni videon.


_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 16 Vjecarja Qe Ngjan Si Kukull Barbi (FOTO&VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 08, 2012 9:51 am

Shum e bukur met vertet koka si barbi

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 16 Vjecarja Qe Ngjan Si Kukull Barbi (FOTO&VIDEO)

Mesazh nga Daffina prej Thu Mar 08, 2012 1:20 pm

Me te vertet shum e Bukur koka a

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
avatar
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 01/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 16 Vjecarja Qe Ngjan Si Kukull Barbi (FOTO&VIDEO)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi