E pabesueshme! Nna lind 11 fmij!

Shko posht

Super E pabesueshme! Nna lind 11 fmij!

Mesazh nga Usa prej Sun Feb 26, 2012 9:48 pm


Guraja, 9 shkurt - Imazh i pabesueshm: 11 bebe sa parakrahu, t renditur njri pas tjetrit, ndrsa prbri nj ekip mjeksor i lumtur, ku mesa duket gjithka po ecn mir deri taniPr momentin dihet q nna e 11 bebeve sht nj indiane. Me shum gjasa, shtatznia e jashtzakonshme sht rezultat i nj fertilizimi in vitro.Gruaja lindi n nj qendr mjeksore n Surat, t rajonit Gurajat n Indi. Nj rast i ngjashm ishte dhe ai i amerikanes Nadya Suleman e cila lindi tet fmij njhersh.
.
avatar
Usa
i/e Perjashtuar
i/e  Perjashtuar

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 22
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 26/02/2012

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: E pabesueshme! Nna lind 11 fmij!

Mesazh nga Nora prej Mon Feb 27, 2012 7:32 am

E fort koka kon valla :)


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi