Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin

Shko posht

Super Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 29, 2012 7:47 pm


Mngjesin e t marts (02:30 3:00) n rajonin ton jan
dgjuar zra t uditshm t cilt dhe jan regjistruar nga shum
njerz, e disa prej tyre edhe mund t jen friksuar.
N
fakt, ajo q ndodhi ishte vetm nj prplasje e energjive t larta
elektromagnetike, q n shkencn e zrit njihet si gravitacion akustik.

S fundmi pas shfaqjes s ktyre zrave an e mban bots jan
prhapur dhe teorit konspirative se po afrohet apokalipsi apo fundi i
bots.

_________________

Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
avatar
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 29
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 30/07/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi