Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin

Shko posht

Super Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin

Mesazh nga D3M1 prej Wed Feb 29, 2012 7:47 pm

Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin F.0229131033815_m
Mngjesin e t marts (02:30 3:00) n rajonin ton jan
dgjuar zra t uditshm t cilt dhe jan regjistruar nga shum
njerz, e disa prej tyre edhe mund t jen friksuar.
N
fakt, ajo q ndodhi ishte vetm nj prplasje e energjive t larta
elektromagnetike, q n shkencn e zrit njihet si gravitacion akustik.

S fundmi pas shfaqjes s ktyre zrave an e mban bots jan
prhapur dhe teorit konspirative se po afrohet apokalipsi apo fundi i
bots.

_________________
Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Shpjegimi pr zrat misterioz n Prishtin Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi