23 vjeqari Peshon 300 kg (VIDEO)

Shko posht

Super 23 vjeqari Peshon 300 kg (VIDEO)

Mesazh nga Nora prej Thu Mar 08, 2012 9:44 amRobert Gibs, 23 vje, nga Kalifornia para disa ditsh ka publikuar nj xhirim n YouTube duke krkuar ndihm pr mbipeshn e tij. Pesha e tij lviz nga 270 deri n 320 kilogram.
N video i riu thot se ka frik se do t vdes nga mbipesha para se t rriten mbesa dhe nipi i tij, pr t cilt pohon se jan arsyeja kryesore pse dshiron t humb n pesh.


Ai ka treguar se ka provuar gjithka, nga dieta deri te trajtimet mjeksore, pr t humbur n pesh. Prmes xhirimit ai krkon ndihm nga kushdo- mjekt, nutricionistt, trajnert personal etj., dhe mendon se kjo video sht shpresa e fundit q i ka mbetur.

Ndrkoh, thuhet se kjo video ka ndikuar q Gibsit ti ofrohet ndihm nga ekspertt dhe ai sht n proces pr tiu nnshtruar programeve t ndryshme pr t zvogluar peshn e madhe.


_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: 23 vjeqari Peshon 300 kg (VIDEO)

Mesazh nga Albii prej Thu Mar 08, 2012 2:42 pm

Kur done pa expert bjen ne pesh
avatar
Albii
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
1 / 1001 / 100

Registration date : 18/09/2009

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi