Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės

Shko poshtė

Super Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 12, 2012 8:54 amRita Ora kėngėtarja qė po mahnit audiencėn britanike dhe botėrore flet me krenari pėr tė kaluarėn e saj, prejardhjen shqiptare, tė parėt qė jetuan nė Kosovė dhe ēfarė kontribuon ajo pėr vendin e saj.
“Kur i kam treguar pėr herė tė parė Beyonce-s se jam nga Prishtina, nga Kosova ajo e ka marrė menjėherė laptopin dhe ka kėrkuar nė map (hartė) ku ėshtė ky vend. E ka ditė qė ka pasur luftė por jo mė shumė. E unė jam shumė e lumtur qė u kam treguar dhe u tregoj kėtyre njerėzve VIP-a se sa i madh ėshtė kombi e vendi im” ka thėnė Rita Ora nė njė intervistė pėr RTK-nė.
Madje pėr njė moment ajo ka folur edhe pėr gjyshin e saj. “Gjyshi im ka qenė i menēur. Ai dhe tė tjerėt kanė bėrė shumė pėr Kosovėn. Unė jam e lumtur qė po u’a kthej mė nė fund nė kėtė mėnyrė”,- ka thėnė Ora.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės

Mesazh nga GentleMan prej Mon Mar 12, 2012 10:07 am

tlumt RITA ORA i like njerzit sikur ti :)
veq next Nga ana ime :)

_________________
Femna o Si Biciklla i hyp gjithkush ama dikuj i jet ndor :)  :)
Rregullorja e Staffit  / Rregullorja e Forumit / Rregullorja e Prezantimit
avatar
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 31
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 26/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi