Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės

2 posters

Shko poshtė

Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės Empty Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės

Mesazh nga Nora Mon Mar 12, 2012 8:54 am

Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės Bionce-rita

Rita Ora kėngėtarja qė po mahnit audiencėn britanike dhe botėrore flet me krenari pėr tė kaluarėn e saj, prejardhjen shqiptare, tė parėt qė jetuan nė Kosovė dhe ēfarė kontribuon ajo pėr vendin e saj.
“Kur i kam treguar pėr herė tė parė Beyonce-s se jam nga Prishtina, nga Kosova ajo e ka marrė menjėherė laptopin dhe ka kėrkuar nė map (hartė) ku ėshtė ky vend. E ka ditė qė ka pasur luftė por jo mė shumė. E unė jam shumė e lumtur qė u kam treguar dhe u tregoj kėtyre njerėzve VIP-a se sa i madh ėshtė kombi e vendi im” ka thėnė Rita Ora nė njė intervistė pėr RTK-nė.
Madje pėr njė moment ajo ka folur edhe pėr gjyshin e saj. “Gjyshi im ka qenė i menēur. Ai dhe tė tjerėt kanė bėrė shumė pėr Kosovėn. Unė jam e lumtur qė po u’a kthej mė nė fund nė kėtė mėnyrė”,- ka thėnė Ora.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės Empty Re: Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės

Mesazh nga GentleMan Mon Mar 12, 2012 10:07 am

tlumt RITA ORA i like njerzit sikur ti :)
veq next Nga ana ime :)
GentleMan
GentleMan
The Legend“s
Web-Master
The Legend“sWeb-Master

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 11999
Mosha : 37
Viti: : 02/03/1987
Vendbanimi: : Ne Zemer tende :) :)
Aktiviteti :
Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Beyonce njeh Kosovėn, falė Rita Orės Right_bar_bleue

Registration date : 26/05/2008

http://www.besa-bese.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi