Elvana heq 5 kg nga pesha e saj pėr garėn e “Dancing”

Shko poshtė

Super Elvana heq 5 kg nga pesha e saj pėr garėn e “Dancing”

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 12, 2012 8:54 amKa lėnė koncertet pėr t’iu dedikuar garės sė “Dancing with the stars”, qė pritet tė fillojė pėr pak ditė nė ekranin e Vizion Plus”.
Kėngėtarja Elvana Gjata hyn nė kėtė garė e pėrgatitur dhe nė formė, ndėrsa ėshtė kujdesur pėr peshėn trupore, duke rrėzuar gati 5 kg nga pesha e saj e mėparshme.
Elvana garon nė “DWS” mes emrave tė njohur tė botės sė televizionit, qė do tė sfidojnė njėri-tjetrin me kėrcim pėr tė fituar kupėn e kėtij edicioni. Ky ėshtė viti i tretė i kėtij spektakli nė Shqipėri dhe, pas dy edicioneve tė fituara nga dy personazhe meshkuj, modeli Oni Pustina dhe aktori Enver Petrovci, gara do tė jetė mė e fortė mes femrave. Ndoshta kjo ka qenė dhe arsyeja pse Elvana Gjata ka pranuar tė bėhet pjesė e njė gare tė tillė, duke rrezikuar paratė qė do tė mund tė fitonte nga koncertet.
Ndaj produksioni i “Dancing with the stars Albania” u ka kushtuar rėndėsi femrave konkurrente, qė janė bėrė pjesė e kėsaj gare. Tashmė pjesėmarrėsit kanė filluar provat, ndėrkohė qė janė zbuluar emrat e femrave tė tjera konkurrente, si: Afėrdita Dreshaj, Adelina Tahiri, Ornela Bregu, Anjeza Maja, Zhaku (Inida Gjata) dhe Niada Saliasi.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovė
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi