Dafina Zeqiri, super seksi

Shko posht

Super Dafina Zeqiri, super seksi

Mesazh nga Nora prej Mon Mar 12, 2012 8:56 amThuhet se vajza do t udhtoj pr n Los-Anxhelos pr videoklipin e radhs, e ajo kto dit ka ndryshuar pamjen, dhe duket pr mrekulli. Ajo sht kngtarja atraktive Dafina Zeqiri.
Por, n kto foto q po ua sjellim ajo duket super seksi, prvese ia prish pak punn cigarja n goj.
Dafina kt foto i ka realizuar nga fotografi Arton Humolli, e pr flokt si gjithmon sht kujdesur Kaci.
Ne para se tua sjellim juve lexues t dashur, kto foto, jemi menduar mir, nse sht Dafina kjo, apo ndonj div Hollivudi.
Si duket, prandaj dimri i egr sht zhdukur nga provokimi i nxeht i kngtares kosovare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
avatar
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 26
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 10/06/2008

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi